Вольєрне господарство м.Яремче

Якщо ви відпочиваєте в м.Яремче, да ще й з дітьми, то обов’язково завітайте до вольєрного господарства, що знаходиться на околиці Яремчі.

Косулі, дикі кабани, орли і інші представники карпатської фауни тут, як на долоні. Головна перевага вольєрного господарства у Яремче – відсутність гнітючої атмосфери зоопарку. Всі тварини і птахи утримуються в умовах відносної свободи.

Тут, просторі вольєри або просто обгороджений металевою сіткою великі території, де олені, козулі, дикі кабани та інші види тварин, яких можна зустріти тільки в Карпатському краї, відчувають себе комфортно.

Вхідний квиток у вольєрне господарство коштує 20 грн для дорослих і 10 грн для дітей шкільного віку; гостинець для тварин можна придбати на місці за 20 грн.

Працівники вольєрного господарства проінструктують Вас, кого з тварин можна годувати і чим. Задля власної безпеки і щоб не нашкодити звірям також звертайте увагу на розміщені поруч інформаційні стенди.

Звірята обов’язково подякують вам за ласощі, а ви матимете нагоду безпосереднього контакту з мешканцями вольєрного господарства.

Якщо ж біля огорожі на час вашого відвідування не буде якоїсь тваринки, побачити її можна згори: уздовж стежки, що огинає вольєри, обладнано оглядові вишки.

І дорослі, і малюки однаково будуть у захваті від близького споглядання ставних оленів і косуль, а також диких кабанчиків.

Також облаштовані  секції для інших тварин таких як фазани: золотий, звичайний,срібний;  голуби: кучерявий, кар’єр, голуб павич; орел-могильник; канюк; кріль європейський; павич звичайний.  Милують око і водоплавні птахи, які оселилися на ставку – качки  та лебеді.

Світлини на згадку дозволяється робити безкоштовно.

Для зручності відвідувачів від міста прокладено асфальтовану дорогу, поруч з атракцією облаштовано паркувальну зону. В будь-який час Ви матимете нагоду скуштувати традиційних карпатських страв у тутешніх закладах харчування або перекусити власними бутербродами в затишних дерев’яних альтанках, розташованих поряд, на галявині біля ставка, де мешкають лебеді і качки. також  багато скульптур з дерева, гойдалки, трони, гарний краєвид.

Висновок: якщо ви відпочиваєте в м.Яремче, да ще й з дітьми, то обов’язково завітайте до вольєрного господарства. І дорослі, і малюки однаково будуть у захваті від близького споглядання та спілкування з цими диво-тваринами. )))

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *