Львівська майстерня шоколаду м.Львів

Кожного разу, як ми приїзжаємо до Львову, ми обов’язково відвідуємо наш улюблений заклад Львівську майстерню шоколаду.

Слава Львівської майстерні шоколаду вже давно вийшла за межі Львова. Кав’ярні з львівськими солодощами працюють у кожному обласному центрі та у Києві. Навіть за кордоном є декілька таких майстерень шоколаду, зокрема, у Кракові, Празі і Баку.
Знаходиться це чудове місце поблизу площі Ринок, на вул. Сербська, 3. Це багатоповерхова будівля на яких розташовані кав’ярні та крамнички шоколаду та цукерок.
На першому поверсі можна поспостерігати за самим процесом виробництва, правда, тільки за склом. А також, розташоване невеличке, але дуже зручне кафе, яке здивує своїм оригінальним інтер’єром.
 
Підіймаємося на верхні поверхи дуже гарними і старовинними сходами.
Другий, третій і четвертий поверхи майстерні повністю переобладнані в єдиний у своєму роді «шоколадний супермаркет». Чого ви тут тільки не знайдете: цукерки різних видів і на любий смак, фігури з шоколаду: леви, ведмежата, діди морози, шоколадні серця, картини з шоколаду, навіть будівля Ратуші з білого шоколаду є. Асортимент настільки вражаючий, що дух захоплює.
Особливістю закладу є спокійна та затишна атмосфера, яка сприяє романтичному відпочинку з коханими, дружнім посиденькам та діловим зустрічам. В кав’ярнях Львівської майстерні шоколаду, ви маєте чудову можливість скуштувати гарячий шоколад, ароматну каву чи вишукані десертні коктейлі.
У меню кав’ярні, окрім вишуканої кави та екслюзивного шоколаду з різноманітними додатками, представлено цукерки ручної роботи, смачні десерти та випічка, молочно-кавові, шоколадні коктейлі.
Також у крамничках цього закладу можна придбати сувенірні шоколадні витвори мистецтва і не тільки, на пам’ять про це дивовижне місце.  До слова, всі цукерки роблять вручну. Такого смачного і красивого шоколаду ви не скуштуєте більше ніде, бо всі рецепти тримають у найсуворішому секреті.
 
Також в теплу пору року, відкрита літня площадка на даху майстерні, де можна насолодитися чашкою ароматної кави з найкращим шоколадом та помилуватися чудовими краєвидами.
Висновок: звичайно це чудовий, солоденький, ароматний, атмосферний та затишний заклад м.Львів. Якщо ви сюди завітаєте зі своїми дітлахами, то вони довго будуть пам’ятати цей солодкий візит )))
Будемо повертатися сюди знову і знову!!!