“Криївка” ресторан-кнайпа м.Львів

Сьогодні розкажемо вам про стилізований ресторан Криївка, що знаходиться в м.Львів. Наша компанія була багато разів в цьому закладі, так як тут подобається особливість та тематика цього закладу.

Розташована Криївка в одній з кам’яниць на площі Ринок, 14, практично навпроти парадного входу в міську Ратушу. Характерною особливістю цього закладу є те, що вона стилізована під схованку (криївку) партизанів. І ця особливість простежується у всьому – починаючи від прихованості розташування закладу, адже жодних вивісок на вході немає, і до тематичного оформлення інтер’єру – столів з грубої дошки, портретів вояків УПА на стінах, зразків тогочасної зброї та обмундирування, одягу офіціантів, та, звичайно, меню.

На вході до цього ресторанчику нас зустрів  чоловік з автоматом у формі вояка УПА та запитав гасло (гасло:”Слава Україні”), наступним етапом буде уточнення, чи немає серед Вашої компанії “москалів, комуністів, запроданців” )) варто відповідати негативно, до того ж українською мовою, після чого дорослим наливають Медовуху. Відчиняються потаємні двері і ми спускаємося по сходах у підвал.

У “Криївці” декілька залів для відвідувачів, а також вас чекає тир, зброя, із якою бігали ще воїни-повстанці, виставка старих документів та фото, музика часів бандерівського підпілля.

Дуже привертає до себе увагу досить незвичне і оригінальне меню на зістареному папері. А назви часто змушують відвідувачів подумати. Так “Змарніла втіха партизанка” – це така собі домашня копчена ковбаска, “Усміх Нахтігалю” – запечений короп, “Пальот Туполєва” – курячі крильця, “Гостинний зв’язковий” – яловичина, запечена в цибулі, “Вечеря лісового гауляйтера” – також яловичина, тільки вже запечена з бринзою і таке інше…)))

Ціни в Криївці по міркам Київа – досить не високі.

Так як, ми в Криївці були вже багато разів, то мали змогу скуштувати безліч страв. Можу сказати, що готують тут досить смачно, порції середнього розміру, чекати свого замовлення нам доводилося в середньому 20-30хв.

Фішкою меню цього закладу є дуже смачна півметрова ковбаса і спиртні напої такі як хреновуха, медовуха і т.д. Особисто я обожнюю їхні вареники з різними підливками.

Криївка досить яскравий і колоритний заклад з різними цікавими старовинними штучками, зброєю, військовою амуніцією на стінах, портрети вояків, оригінальний посуд, які допоможуть вам зануритися в часи, коли українські повстанці жили під земелю та воювали прости загарбників.

А загалом тут панує доволі весела атмосфера, розбавлена частими забавами, які створюють самі персонажі закладу. Часто вони “шукають москаля”, а знайшовши, виводять і включають звук автоматної черги. Почувши від Вас російську мову, можуть прив’язати і змішувати заспівати якусь українську пісеньку…

Також, нам дуже сподобався тир, дорослі і діти отримали масу задоволення.))

Дуже рекомендуємо прогулятися по цим залам, оглянути атрибутику, ну і звичайно зробити різні прикольні фотки.

Вихід з цього закладу лежить через бункер, з відповідною атрибутикою, освітленням і звуковим супровідом, з якого ви попадаєте на внутрішній двір Криївки. Звідси можна піднятися на дах цього закладу, де стоїть Зенітка, а також літня площадка з барною стійкою… ну і звичайно чудові краєвиди на місто.

Так ось, після виходу з бункера ми опинилися у внутрішньому дворі, де також можна оглянути та поексплуатувати різні старовинні штучки.

Також на цьому майданчику стоїть велитенський Трансформер УПА, у якого іноді включаються світлові та звукові ефекти.

Після цього ми сходами підіймаємося на дах до Зенітки та літнього майданчику.

Після того як все оглянули на даху і помилувалися львівськими краєвидами ми спускаємося на низ і прямуємо до виходу. І знову ж таки на нашому шляху є різні тематичні експонати та в самому кінці крамничка Криївки, де можна придбати різні тематичні сувеніри.

 

Висновок: побувавши в цьому закладі багато разів, я та мої друзі кожного разу виходимо з позитивними емоціями і враженнями. Гарна атмосфера, смачні страви, помірні ціни та завжди приемний контингент. Із задоволенням відвідаю цей заклад знову…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *