Тонель кохання (Клевань) + Почаївська Лавра + Замок Дубно + Тараканівський форт

 • Виїзд: 19.05.2018
 • Приїзд: 19.05.2018
 • Подорожуємо: 1 день (без ночівлі)
 • Ми проїдемо: приблизно 850 км.
 • Організаційний збір на 1 особу: 950 грн. (все включено у вартість)

Подорож відбудеться при групі учасників від 10 чоловік!

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників від 10 чоловік, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Ціна може змінитись залежно від вартості на пальне та загального рівня цін (харчування, проживання) !!!

НАГАДУЄМО!!! Ми не є туристичною фірмою і не прагнемо нею стати!!!

Наше завдання – подорожувати разом з людьми яких це захоплює.

Наш Клуб Мандрівників – це проект, який об’єднує інтереси людей, бажаючих подорожувати і отримувати інформацію про подорожі, які лежать поза рамками звичних стандартних туристичних програм.

 

Організатори:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002105140099
https://www.facebook.com/tomkolu

(097) 675 02 42, (093) 202 86 54 Анна


 

Що ми побачимо?

Замок князів Острозьких в м.Дубно (Рівненська обл.)

В Дубно ви побачите замок князів Острозьких – один з найстаріших замків України, який і до сьогоднішнього часу несе атмосферу середньовіччя. Колись він ховав у своїх неприступних стінах та потаємних підвалах величезні скарби. Родинні надбання князів Острозьких, що передавалися у спадок та дарувалися після укладання шлюбів. Вони приваблювали татар і козаків, та ніхто так і не зміг завоювати фортецю. За довгі століття вона ні разу не була взята штурмом.
Дубенський замок весь пронизаний підземними тунелями та підвалами. Тут зберігалися запаси води та продовольства. Підземелля також служили притулком для місцевих жителів. Микола Васильович Гоголь описав їх у своєму романі «Тарас Бульба».

 

Містичний Тараканівський форт

Дубенський форт, Тараканівський форт, Нова Дубенська фортеця — архітерктурна пам’ятка 19 століття, розташована неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області.

Як відомо, форт у Тараканові – оборонна споруда, архітектурна пам’ятка 19 століття. Форт має форму ромба зі сторонами до 240 метрів. Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом.

Там розташовувались житлові, складські та господарські приміщення для артилерійської роти та штаб коменданта форту. Периметр форту складений зі 105 так званих безпечних казематів і, щоб до них потрапити, треба було подолати подвійну лінію оборонних рубежів.

Деякі легенди стверджують, що німці тут проводили випробування нової секретної зброї, начебто навіть ядерної.

Це місце вражає не лише легендами, а й своїм розмахом. Чого вартий тунель, розташований під зовнішніми стінами довжиною близько 100 метрів. Проте сьогодні від фортеці залишилися лише руїни.
А ще кажуть, що це місце перетворилося на Місто привидів. Можливо тому, що на початку ХХ століття тут загинуло дуже багато солдатів, і всі вони досі не можуть віднайти спокій. Дехто зараховує Нову Дубенську фортецю навіть до числа найбільш містичних місць України.

 


 

Орієнтовна Програма подорожі

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.

6:00 Збір та виїзд з смт.Димер (для тих хто проживає в сусідніх населених пунктах, ми з вами попередньо домовимося і заберемо). Переїзд тривалий, приблизно 400 км., по дорозі будемо робити санітарні зупинки, а також зупинку для сніданку у форматі пікніку. Ми пригостимо бутербродами з чаєм, але ви також можете взяти в дорогу бутерброди та інші смаколики.

12:00 Орієнтовне прибуття в м.Дубно (Рівненська обл.) до замоку князів Острозьких.

12:00-14:30 екскурсія та вільний час для самостійного огляду експозицій замку, фотографування (вхідні квитки та екскурсія входить у вартість орг. збору).

14:30-15:30 на нас чекає комплексний обід в кафе (входить у вартість орг. збору)

15:30-16:00 їдемо до містичного Тараканівського форту.

16:00-18:30 у нас екскурсія з гідом (приблизно 1 год), а потім вільний час для самостійного огляду та фотографування. Якщо залишились у нас бутерброди, то доїдаємо))

18:30 вирушаємо додому.

00:30 Орієнтовне повернення додому.

 

Рекомендуємо – Зручне взуття (бажано закритого типу для відвідування тараканівського форту), ліхтарик та засоби проти комарів!!!

Організатори залишають за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку дня, з метою покращення якості подорожі.

Час розписано орієнтовно, так як ми не несемо відповідальність і не можемо спрогнозувати стан доріг, погодні умови, стихійні лиха, затори на дорогах, політичну ситуацію в країні та інші форс-мажорні обставини ))).


 

Що включено у вартість?

Орг. збір включає:

 • проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту (приблизно 850км.);
 • вхідні квитки до замку в м.Дубно ;
 • екскурсія в замку;
 • комплексний обід у м.Дубно;
 • екскурсія з гідом по Тараканівському форту;
 • бутерброди в дорозі на сніданок, і якщо залишаться то в дрозі на вечерю)));
 • організаційний супровід під час подорожі;

Додатково оплачується:

 • сувеніри та власні витрати;


 

В чому перевага спільних подорожей з нами?

Разом ми економимо на пальному!!! У нас є комфортабельний автобус Mercedes. В ньому є все для подорожі: зручні крісла, які розкладаються, кондиціонер (для поїздок влітку), телевізор, на якому ви зможете продивитись наші відео ролики про подорожі, подивитися цікавий фільм або мультик. На кожному сидінні є пасок безпеки, маленький столик та зручні підніжки для ваших ніг.

Невеликі групи від 10-18 учасників (18 місний мікроавтобус). У великих групах подорожувати некомфортно. За віком ми спеціально не відсіюємо людей, але перш ніж забронювати за кимось місце, ви можете передивитися наші фото і відео звіти з минулих турів, щоб мандрівник зміг зрозуміти, чи буде йому з нами цікаво чи ні. Головний критерій – це активність.

Вам не потрібно ні про що думати. Організувати подорож це – завжди затратно по часу і зусиллям: потрібно перевірити ще раз багато інформації, не забути все забронювати, скласти маршрут, домовитися з екскурсоводами, подумати про харчування та багато чого іншого. У турі всі ці завдання з плечей мандрівника перекладаються на наші плечі.

Можна бути вільним і не прив’язуватися до громадського транспорту. По всьому запланованому маршруту ми пересуваємося нашим транспортом.

Можливість за короткий час подивитися більше. Це завжди ретельно запланований активний маршрут, наявність мети, спосіб відчути, дізнатися, і навчитися чомусь новому!

Можливість провести весело час в дружній компанії. Потрібно розширювати своє коло спілкування. Шукати таких же легких на підйом і закоханих в подорожі людей. Тому виходьте зі своєї комфортної зони, не бійтесь подорожувати з новими людьми, і можливо, завтра вас будуть оточувати правильні люди, готові розділити з вами ваші інтереси!


 

Правила нашого Клубу

Нагадуємо, що для підтвердження бронювання місць необхідно внести аванс в сумі 50% від величини організаційног збору. Так як нам необхідно забронювати для вас готелі. Решту коштів потрібно здати в день виїзду.

Внесений аванс організаційного збору не повертається в разі, якщо Учасник, з будь-яких причин, в тому числі хвороби, відмовляється від участі у подорожі менш ніж за 5 днів до початку подорожі, так як вже нами внесена оплата на бронювання готелів.

Оплата може бути повернута в тому випадку, коли на ваше місце прийшов інший Учасник подорожі.

Якщо подорож не відбулася з нашого боку (не набралась мінімальна група учасників від 10 чоловік, або інші причини), то внесений аванс повертається учаснику в повному обсязі!!!

Учасники до 18 років, мають право долучатись до подорожей лише в супроводі повнолітніх.

У програмі подорожі вказані орієнтовні розрахункові години прибуття, виїздів, переїздів по маршруту, інтервал та тривалість зупинок, екскурсій та вільного часу, адже вони залежать від багатьох факторів, в тому числі незалежних від Організаторів. Точний час повідомляється супроводжуючим групи під час подорожі.